O firmie

Nasza firma powstała w 1997 r. i nieprzerwanie oferuje Państwu szeroką paletę rozwiązań i produktów najwyższej jakości. Dla nas nie ma drogi na skróty – każdy projekt realizowany jest z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Dlatego stawiamy na najlepsze materiały, nowoczesny park maszynowy i stały rozwój naszych pracowników – wszystko po to, aby nasze produkty cieszyły Państwa swoją niezawodnością i estetyką przez długie lata.

[:nl:]Zawsze dbamy o komfort klienta. Dlatego też, ażeby móc cieszyć się Państwa pełnym zadowoleniem oferujemy obsługę kompletną: począwszy od pomiaru, przygotowania projektu i wyceny, poprzez produkcję, do dowozu i montażu, zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec, czy Belgii.

[:nl:]Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
[:nl:]Andrzej i Jakub Świderscy

Andrzej Świderski – właściciel, ponad 40 letnie (!!!) doświadczenie w branży drzewnej (m. in. przez 20 lat kierował produkcją surowca w tartaku w Dębnie) , 30 lat w zawodzie stolarza.

[:nl:]
[:nl:]

Jakub Świderski – współwłaściciel, absolwent Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Członek Zarządu Stowarzyszenia Technologów Drewna www.std.org.pl